SAB’dan Türk Nippon ve Ethica ziyaretleri

Sigorta Acenteleri Derneği (SAB), eylül ayı boyunca başta sigorta şirketlerine olmak üzere birçok kurum ve şirkete ziyaret gerçekleştirmişti. SAB heyeti sırasıyla Anadolu Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü M. Uğur Erkan’ı, Turkland Sigorta Genel Müdürü Hülya Püdün’ü, Anadolu Sigorta Genel Müdürü İlhami Koç‘u, Auto King Genel Müdürü Ali Ertuğrul Bul’u, Yeditepe Üniversitesi İhtisas Hastanesi Genel Müdürü Ali Zengin ve Başhekim Doç. Dr. Murat Hakan Terekeci’yi ziyaret etmişti.

SAB heyeti ekim ayında da ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Önce Sektörde yeniden faaliyete geçişinin 10’uncu yılını dolduran Türk Nippon Sigorta’yı ziyaret eden SAB heyetini Genel Müdür Dr. E. Baturalp Pamukçu ve Satış & Pazarlama Grup Müdürü Yasemin Özel karşıladı. Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu işbirliği ve bilgi alışverişinin devamlılığını arzu ettiklerini belirtti. SAB Başkanı Reşit Çakas da Dr. E. Baturalp Pamukçu’ya  ev sahipliği ve nezaketi için teşekkür ederek işbirliğinin sürdürüleceğini ifade etti.

Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu

SAB son olarak da Ethica Sigorta’yı ziyaret etti.  Ekim ayı içerisinde sigorta şirketlerini ziyaret eden ekibin içinde SAB Başkanı Reşit Çakas, SAB Başkan Yardımcısı Kemal Yankuncu, Yönetim Kurulu Üyesi Burcu Yıldız Yenigün yer aldı. Ethica Sigorta CEO’su Cemal Ererdi, Ethica Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Işıl Akyol ve Ethica Sigorta Satış ve Pazarlama Müdürü Erhan Toprak‘ın bulunduğu ziyarette, karşılıklı işbirliği ve bilgi alışverişinin sürdürülmesi temennileri dile getirildi. Ziyaret olumlu havada sonlandı.

Haber Bültenimize Abone Olun

Sigorta Acenteleri Derneği - SAB
Üyelik Başvuru Formu

Giriş Yıllık Ödenti :150 TL
Banka Hesap Bilgisi
İşbankası- Şişli -Şube Kod:1051 Hesap No:1632116 İBAN:TR28 0006 4000 0011 0511 6321 16