SAB Yeni Yönetim

SAB Başkanı Ayhan Çalık “, SAB derneğinin 2 inci olağan kurulu sonuçlarının tüm sektörümüze hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bir derneğin değerinin yönetim kuruluna aday liste sayısından belli olur. #SAB derneğinin iki ayrı liste ve yoğun katılımıyla sektörün en önemli derneği olduğu tekrar tescillendi. #SAB derneğinin geçen 34 yıl boyunca eskimediği, tam tersine her geçen gün daha fazla güçlendiğini gördük. Cumhuriyet değerlerine bağlı örnek seçim için gösterdiği çabaya, derneğimizi seçimlere çok güzel hazırlayan, bayrağı bize devreden Yönetim Kurulu’na çok teşekkür ederim.

Benim için destekleri çok değerli Sab Turuncu destekçilerine çok teşekkür ediyorum. Bizimle olan ziyaret ederek destek veren tüm misafirlerimize,,SAB için şehir dışında çıkıp gelen meslektaşlarımıza, gelemeyip arayan, mesaj atan meslektaşlarıma teşekkür ederim. Nihayetinde SAB kazandı.

Sab Turuncu olarak artık Sigorta Acenteleri Derneği olmamız hasebiyle üzerimize aldığımız sorumluluğun bilincindeyiz.

Sadece bu gün için izin istiyoruz.

Yarın itibariyle SAB için çalışacağız.”dedi.

soldan sağa Murat Atkın, Hakan bahadır Bingöl, Arzu Öneç, Genel Sekreter Zehra Uysal, Başkan Ayhan Çalık, Ayşe Gül Emre, Başkan Yardımcısı Kerime Nehir Bülbül,Mehtap Aslanoğlu, Sayman Altan Siyahoğlu

Haber Bültenimize Abone Olun

Sigorta Acenteleri Derneği - SAB
Üyelik Başvuru Formu

Giriş Yıllık Ödenti :150 TL
Banka Hesap Bilgisi
İşbankası- Şişli -Şube Kod:1051 Hesap No:1632116 İBAN:TR28 0006 4000 0011 0511 6321 16