SAB BAŞKANLAR ZİRVESİ

35 inci yılına girecek olan sektörün en önemli Sivil Toplum Kuruluşu olan SAB Sigorta Acenteleri Derneği SAB BAŞKANLAR ZİRVESİ ’ni geçtiğimiz Cuma Günü Tarabya Garaj Restoran’da yaptı. Kuruluşundan bu yana 26 kez genel kurul yapmış derneğimize emek veren Yönetim Kurulu Başkanları SAB BAŞKANLAR ZİRVESİ’nde buluştu.

Zirveye SAB Derneği’nin Kurucu ve Onursal başkanı Fahrettin Ecevit eşi Süheyla hanımla birlikte katıldı. Ayrıca geçmiş dönem seçilmiş başkanlarımız Nejat Şehsuvaroğlu, Levent Korkut, Doğan Şen ve fiili Başkan Ayhan Çalık’da katıldı. Kuruluşundan bu yana genel kurullarda seçilmiş 7 başkanın davet edildiği zirveye ne yazık ki Ayşe Kılıç Başkan’ımız Covid 19 temaslısı olması; Reşit Çakas Başkan’ımız ise iş ajandasının uyumlu olmaması sebebiyle katılamadı.

Başkanlar plaketlerini Kurucu Başkan Fahrettin Ecevit’in elinden aldı.

Gündemsiz Yemekli toplantıda birlikte de görev yapmış SAB Başkanları anılarıyla geçmişe yolculuk ederken yitirilen meslektaşların anılmasıyla da zaman zaman hüzünlendi. Kaçınılmaz olarak sektörün dünü bu günü hakkında pek çok anı, sohbet masaya saçıldı. SAB Derneği’nin neden ayrıcalıklı olduğu, meslektaşları için sektöre verdiği hizmetler, mesleği için gecesini gündüzüne katan meslektaşlar anıldı. Mesleği ve sektör için yıllarını adamış Başkan’lar tabi ki sektörün güncel sorunları hakkında da istişare ettiler. Yıllarca SAB Yönetim Kurullarına liderlik etmiş Başkan’lar “Dilek ve Temenniler” bölümünü de atlamadı. SAB Derneği’ni her zaman ve her yerde başarıyla temsil etmiş başkanlar SAB Derneği’nin gelecekte neler yapması gerektiği üzerine fiili Başkan Ayhan Çalık’a tavsiyelerde bulundular. Her bir tavsiye dikkatle not alındı.

SAB BAŞKANLAR ZİRVESİ ’nde Fahrettin Ecevit tarafından Ata’ya yazılmış şiir, yine kendisi tarafından okundu. Gece yarısına kadar süren organizasyon hafızalarda güzel bir anı, damakta lezzetli bir tat, gök kubbede hoş bir seda bıraktı.

Haber Bültenimize Abone Olun

Sigorta Acenteleri Derneği - SAB
Üyelik Başvuru Formu

Giriş Yıllık Ödenti :150 TL
Banka Hesap Bilgisi
İşbankası- Şişli -Şube Kod:1051 Hesap No:1632116 İBAN:TR28 0006 4000 0011 0511 6321 16