SAİK İl Delegesi Seçimleri Basın Açıklamamız

Değerli meslektaşlarımız,

SAB Sigorta Acenteleri Derneğinin kuruluş ilkesi olan BİR OLMANIN, BİRLİK OLMANIN vücut bulduğu ACENTELER BİRLİK PLATFORMUNUN kurucu paydaşı olarak MESLEĞİMİZİN ve MESLEKTAŞIMIZIN FAYDASININ GÖZETİLDİĞİ ve meslektaşlar arasında ayrımcılık yapmayan, aday belirleme sürecinde ŞEFFAF, DEMOKRATİK RUHLA örülmüş yol ve yöntemlerle ilerlenmesi düzleminde katılımcı tüm stk ve platformlarla yanyana geldik.

Artık, kişileri değil, karşısındakileri ötekileştirenleri değil, yapmadıklarını yapma iddalarını değil, kartvizitlerine iş yaptırmaya çalışanları değil, samimi, gerçekçi, mesleğinin sesi olacak, MESLEKTAŞLARININ ÖNERİSİYLE BİRLİK OLMUŞ DELEGE YAPISINI OLUŞTURMAK KARARINDAYIZ!

Kararlıyız, seçilmek için her seçimde bu son diyenlerin, ötekileştiren, şu’cu – bu’cu – öcü diyerek ayrıştıranların, mesleğimizi bölerek yönetmesine müsaade etmeyeceğiz. Tam tersine birleşmeye, bütünleşmeye birlik olmaya kararlıyız. Mesleki temsiliyete davetimiz tüm meslektaşlarımıza hiç kimseyi ayırmadan ve ötekileştirmeden açıktır. Ve ortadadır.

Bu eksende 7 Temmuz 2023 ‘te İstanbul Ticaret Odasında yapılacak İL DELEGELİĞİ SEÇİMLERİNDE sektörümüze yepyeni bir anlayış ve gelecek vadeden beyaz listeye destek vereceğiz. Siz meslektaşlarımdan da öncelikle sorumluluk almak ve alacağı sorumluluğu layıkıyla yerine getireceğine inancı olan adayları mesleki temsiliyet yeterliliği dışında hiçbir ön koşul olmaksızın bu listede olmaya davet ediyoruz. Ve sonrasında aday olmasa dahi TÜM MESLEKTAŞLARIMI sektörün ayrışmışlığına tertemiz ak bir sayfa açan, sektörü birleştirmek için bembeyaz tutkal görevini üstlenen BEYAZ LİSTEYE OY VERMEYE DAVET EDİYORUZ! Mesleğin geleceğinin altına seçme hakkınla, sen de imzanı atabilirsin!

“Büyük işleri, önemli atılımları; ancak birlikte çalışmakla elde edebiliriz.”
Mustafa Kemal Atatürk

SAB Sigorta Acenteleri
Derneği Yönetim Kurulu

Haber Bültenimize Abone Olun

Sigorta Acenteleri Derneği - SAB
Üyelik Başvuru Formu

Giriş Yıllık Ödenti :150 TL
Banka Hesap Bilgisi
İşbankası- Şişli -Şube Kod:1051 Hesap No:1632116 İBAN:TR28 0006 4000 0011 0511 6321 16